Nakupujete podprsenky online?

Nakupujete podprsenky online?

Otázka: Prečo 99,9% z nás nosí asi dve podprsenky a štyri páry nohavíc v rotácii? Odpoveď: Pretože je ťažké nájsť spodnú bielizeň, ktorá je pohodlná, a ktorá vás v tom istom čase nechá cítiť sa sexy. Myšlienka nakupovania spodnej bielizni sa niekedy môže naplniť skutočným strachom.

Ale pretože sme si všetci zaslúžili pekné spodky, rozhodli sme sa urobiť nakupovanie spodného prádla tak trochu jednoduchšie tým, že sme pre vás priniesli hneď niekoľko tipov, na čo sa dávať pozor, keď nakupujete pre blízkych. Čoskoro budete milovať svoj nový život v spodnom prádle nakúpeného online blåser.

Každý, kto sa niekedy stretol s podprsenkou, bude vedieť, že podprsenka nie je nikdy iba podprsenka – v skutočnosti môže spôsobiť zdravotné problémy, ak je nesprávne vybraná alebo sa v nej môžete cítiť nepohodlne alebo sa vám proste nepáči, ako v nej vyzeráte. Ale s tým svetom spodnej bielizne, ktorý teraz ponúka viac štýlov než kedykoľvek predtým, je ľahké získať prehľad o tom, ktorý typ podprsenky je pre vás ten správny.

Plné prsia môžu vyzerať úžasne v Push-up podprsenke, ale ak hľadáte ďalšiu a lepšiu podporu, štýl Balconette je spôsob, ktorým sa vybrať. Ak máte menšie prsia, rozhodnite sa pre bezšvové Braletky s čipkou pre lichotivý tvar a jemný efekt zväčšenia. Dni, kedy ste museli vyzerať, akoby ste sa nachádzali v 80. rokoch pri natáčaní tréningového videa, sú naozaj a skutočne za nami. Túžba vyzerá skvelo vyzerať je tu pre všetkých!

Ak máte skvelé prsia, podprsenka je skvelý spôsob, ako to odhaliť. Ak je vaše telo atletické, vyskúšajte takú formu podprsenky, ktorá pripomína korzet. Chlapi vás budú milovať! Ak to nie je skutočne vašou vecou, ​​potom je klasická podprsenka v bielej alebo béžovej farbe lichotivý spôsob, ako definovať svoju siluetu a zdôrazniť prsia.

Nakupovanie spodnej bielizne nie je len o fyzickom tovare – je to tiež o tom, ako sa cítite, keď sa snažíte nakúpiť si skvelý kúsok. To je dôvod, prečo by ste mali plánovať, kedy vyrazíte do obchodov. Či už online alebo do kamennej predajne. Nechoďte, ak máte práve svoju menštruáciu. V tomto období, ste zvyčajne nafúknutá a vaše prsia by mohli byť väčšie ako normálne. Vyhnite sa aj šatniam s krutým osvetlením a nezabudnite byť láskavá k sebe matlaging!

Postarajte sa o tom, aby ste našli svoje čarovné číslo podprsenky. Nemala by byť príliš malá, pretože potom vaše prsia budú cely deň stláčané a vy sa budete cítiť nepohodlne. Taktiež by ale vaša vysnívaná podprsenka nemala byť príliš veľká, pretože inak nespĺňa svoj účel, podržať vaše poprsie na mieste. Pokiaľ ide o nákup spodného prádla, menej je určite viac. Nekupujte si zbytočne desiatky podprseniek, ktoré aj tak nebudete nosiť, pretože sa v nich necítite dobre. Kúpte si nadčasové modely, ktoré budete môcť zladiť pod šaty, blúzky ale aj športové podprsenky.

Ak si vytvárate novú kolekciu, mali by ste sa zamerať na štyri alebo päť podprseniek. Čierna podprsenka, ktorá je sexy, ale praktická; obyčajná podprsenka v bielej a telovej pod tričko (tieto sú absolútne skvelé, pretože môžu byť nosené pod takmer všetko) a podprsenka, ktorá sa bude napríklad páčiť vášmu partnerovi a budete sa v nej cítiť sexy.