Kuriózne požiadavky celebrít

Kuriózne požiadavky celebrít

Na koncerty slávnych a úspešných spevákov sa nesmierne tešia najmä diváci, ktorý sa často dlhé mesiace pred spomínaným dátum trasú od šťastia kedy konečne uvidia svoju mega hviezdu naživo. Aj organizátori sa trasú, tí však z úplne iných dôvodov. Mnoho hviezd sa práve pred svojim vystúpením dožaduje nie príliš obvyklých veci. Organizátori dúfajú, že ich požiadavky budú splniteľné, aj keď by boli akokoľvek nezmyselné. Veď na čo je niekomu prostitútka bez vlasov, alebo zvlášť apartmán a šofér pre psa.

Napríklad taký spevák ako je Robbie Williams má 50 stranový manuál pre organizátorov svojich koncertov. Celý tento zoznam je samozrejme zložený z potrieb Robbieho Williamsa. Napríklad pred koncertom na Slovensku potreboval umelé jazierko s lotosovými kvetmi a ružami. Inak vo všeobecnosti potrebuje energetické nápoje, mäkký toaletný papier a ovocie.

Za to taký Eminem si namiesto ovocia vyžiadal napríklad cukríky. Jeho kuriozitami v zozname potrieb pred koncertom je najmä basketbalová obruč, pingpongový stôl či PlayStation. Cukríky musia zohnať aj organizátori pre Marlyna Mansona a to gumové. Tie však nie sú tak náročné k zohnaniu, horšie je to zo žiadosťou o bezzubú a holohlavú prostitútku a absint.

Požiadavka alkoholu je na zozname takého speváka ako James Blunt. Na jeho koncerte nesmie chýbať pivo, víno, šampanské ani vodka. Dúfajme, že všetok ten alkohol nevypije sám, a že sa pekne rozdelí. Taký Justin Bieber je ale čo sa týka alkoholu viac prieberčivý a na svojom koncerte, a teda hlavne pred ním, musí mať vo svojej šatni whisky – dvanásťročnú a škótsku. V šatni mu nesmú chýbať biele tričká a ponožky. Čo sa týka jedla je zaťažený na ryby a v jeho šatni nesmú chýbať bylinkové čaje a arašidové maslo. Ak sa mu náhodou zdá šatňa malá, nechá si postaviť luxusnú bunku a tú mu potom kamiónom prevážajú.

Za to taká Madonna sa dožadovala pred svojim vystúpením tréningovej sály so špeciálne upravenou podlahou a so zrkadlami. Ďalej chcela špeciálny apartmán pre svoje značkové kufre, a dokonca sa dožadovala vymenenia záchodových dosiek na celom poschodí hotela, v ktorom bývala. Koncerty v Európe absolvovala ubytovaná po celý čas vo Viedni, vraj aby sa nemusela stále so svojou batožinu sťahovať.

Medzi veľmi kuriózne postavičky show biznisu patrí aj Lady Gaga. Čím trápi organizátorov ona? Tak napríklad v jej šatni musí byť kyslíková bomba. Na stenách chce mať plagáty Davida Bowieho, Eltona Johna alebo Queenu. Jej zoznam obsahuje aj požiadavky na ovocie, smoothie set, syry, fľašu zeleného čaju či hot dogy. Okrem kyslíkovej bomby by Lady Gaga mala rada v šatni napríklad aj 3 ventilátory či 4 sviečky bez vône.

Medzi mega hviezdy určite môžeme zaradiť aj Beyonce. Organizátorom ale svojimi požiadavkami tiež občas spôsoby pekné bolesti hlavy. Na jej zozname Vás prekvapí napríklad požiadavka absolútne presnej teploty šatne – 25,5 stupňa. Ďalej 4 značkové biele uteráky, dva na telo, dva na tvár. Čo sa týka jedla požaduje kura a brokolicu na pare, vodu a horúci čaj. Aby sa vo svojej šatni cítila príjemne potrebuje sviečky s vôňou ruží a CD prehrávač. A aby sme sa my cítili príjemne na ich koncertoch, požiadavky slávnych hviezd musia organizátori splniť.